Mezirolí dětem 2020

Dne 27. června 2020 se společným úsilím Osadního výboru Mezirolí, SDH Mezirolí a Balcare clubu uskutečnil dětský den pod tematickým názvem Mezirolí dětem. Díky uvedenému spojenému úsilí se podařilo na malém prostoru zorganizovat více zábavných a vzdělávacích aktivit pro naše nejmenší. Jak je vidět v galerii, při dovednostních sportovních aktivit se bavili i dospělí. V průběhu odpoledne návštěvníci mohli vidět výcvik a práci dravců ze záchranné stanice Penthea sokolníků Jana a Petr Kolomazníkovi, zásah integrovaného záchranného systému při simulované dopravní nehodě, ukázky a praktické procvičování poskytování první pomoci, laserovou střelnici, naučnou stezku, střelbu ze vzduchovky v patronaci MS Jestřáb, malování na obličej a vyzkoušet si zdobení porcelánu v Porcelánové školičce. Nesmíme však zapomenout zmínit i projížďky na koních podporovanou Farmou Kubernát, kde po cele odpoledne byla čekající fronta zájemců o vyjížďku.

Na závěr dovolte poděkovat sponzorům akce a všem organizátorům za zdárný průběh krásného slunného odpoledne zakončeného vydatnou dešťovou přeháňkou.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím