Myslivecký ples 2018

Myslivecký ples 2018
Zcela zaplněné prostory Kulturního domu v Nové Roli slavnostně společensky oblečenými účastníky plesu, myslivci ve svých stejnokrojích a trubači se svými borlicemi. To byly charakteristické znaky sobotního večera, na který připravili členové zapsaného mysliveckého spolku Balcare club svůj letošní myslivecký ples. Na jeho bezchybném průběhu se podílela celá řada členů a příznivců – vyznavačů myslivecké kultury a tradic.
Poděkování zasluhují ti, kteří nazdobili sál a přilehlé prostory včetně připraveného výřadu zvěře na tanečním parketu. Za bohatou tombolu je nutné poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli věcnými dary, nebo finančně jejichž seznam je na první fotografii. 
O bezchybný průběh tomboly včetně výdeje se zasloužili kluboví přátelé Vladimír Dolejší, Václav Džupin a Petr Křížek. 
Vytrubování mysliveckých fanfár na borlice v průběhu slavnostního nástupu i při pasování lovce zvěře se profesionálně zhostili kamarádi v zeleném přátelé Tomáš Třeský a Luboš Doležal.
Ke spokojenosti většiny přítomných, zejména těch mladších, vyhrávala chodovská kapela Alabalalamba. Je škoda, že nemá ve svém repertoáru alespoň několik skladeb polek nebo valčíků.
O to, aby v průběhu plesu neměl nikdo hlad se postarala paní Anna Cinegrová, Eva Helclová a Míša Džupinová, které navařily a nasmažily dostatečné množství guláše a řízků ze zvěřiny mladého jelena evropského a za přiměřené ceny vše rozprodaly.
Nápoje bez problémů zajistila cateringová společnost pana Lichnovského.
Poděkování za fotodokumentaci, jejíž podstatnou část si můžete prohlédnout na www.balcare.cz patří paní Andreje Kubínové a její sestře Daně.
Do pozdních nočních hodin se celá společnost, včetně našich přátel z německého Rittersgrünu výborně bavila.

Myslivecký ples 2018


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím