Rittersgrünner Fuchsjagd, e.V.

Již 27. ročník soutěže Hon na lišku připravil tento spolek z obce Rittersgrün pod vedením Dr.-Ing. Bernda Hentschela na neděli 1.října 2017.

Přestože počasí celé akci moc nepřálo, zúčastnili se stovky lidí ze samotného Rittersgrünu i okolních obcí. Celou akci zahájili myslivečtí trubači z Karlovarského kraje pod vedením Dany Vajcové. Úspěch v připraveném programu měli i manželé Kolomazníkovi se svými dravci a sovami. Vítězem samotného honu na lišku se stala jezdkyně ze stáje Pegas v Děpoltovicích.

Součástí nedělního programu bylo i střelecké klání mezi členy tamního spolku Schützenwerein 1883 a členy mezirolského spolku Balcare club.

Účastníci změřili síly ve střelbě z pistole, kulovnice a kuše. Domácí střelci plně využili známého prostředí a zejména ve střelbě z kuše členy Balcare clubu porazili na celé čáře. Ze členů Balcare clubu nejlépe reprezentoval předseda spolku Josef Škarda, který obsadil „krásné“ páté místo a jeho zásluhou putoval jeden z pohárů do Čech.

Všem zúčastněným poděkoval za jejich účast a podíl na programu starosta obce Breitenbrunn pan Fischer stejně jako předseda Osadního výboru v Ritters- grünu  pan Thomas Walter.

Celá akce byla realizována v rámci projektu „Prohloubení spolupráce mezi spolky v myslivosti a střelectví“ schváleného Lokálním řídícím výborem Euregia egrensis pod číslem 0269-CZ-05.05.2017.

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím